Linde van Dieren-Muller

Advocaat

,

Herstructureringsdeskundige

,

Curator

,

Linde van Dieren-Muller is sinds 2011 als advocaat werkzaam bij Van Benthem & Keulen in het team Herstructurering & Insolventie. Sinds januari 2025 is zij tevens associate partner.

Linde adviseert over herstructureringen van bedrijven en instellingen en zij staat daarin ondernemers bij. Daarnaast begeleidt zij ondernemers en hun crediteuren in het kader van akkoordprocedures op grond van de Wet Homologatie Onderhands Akkoord (WHOA). Linde staat bekend om haar persoonlijke aanpak en oplossingsgericht advies, altijd met oog voor de belangen van alle betrokkenen.

Verder is Linde gespecialiseerd in (complexe) aansprakelijkheidsprocedures tegen bestuurders, commissarissen en accountants, waarin zij zowel curatoren als hun wederpartijen bijstaat. Dit geldt ook voor de eventuele tuchtprocedures die aan een dergelijke aansprakelijkstelling voorafgaan. Ten slotte wordt Linde met regelmaat benoemd als bewindvoerder in surseances en curator in faillissementen.

Linde treedt op als gespreksleider intervisie en is opgenomen in het 'Register gespreksleiders Intervisie' van de Nederlandse Orde van Advocaten. Daarnaast is Linde lid van het College van Afgevaardigden (fractie Midden-Nederland) en van de Wetgevingsadviescommissie Insolventierecht van de Nederlandse Orde van Advocaten. In mei 2025 heeft Linde de opleiding Corporate Restructuring aan de VU afgerond. Ten Slotte is Linde lid van de Vereniging Insolventierecht Advocaten (INSOLAD), INSOL Europe, de Nederlandse Vereniging voor Herstructurering (NVvH) en de Vereniging Jaarrekeningenrecht.

Blogs door

Linde

Ontdek hoe u uw bedrijfsperspectief verbetert of de onderneming gecontroleerd afwikkelt met de Wet Homologatie Onderhands Akkoord (WHOA).

No items found.

Kennisartikelen door

Linde

Ontdek hoe u uw bedrijfsperspectief verbetert of de onderneming gecontroleerd afwikkelt met de Wet Homologatie Onderhands Akkoord (WHOA).

No items found.